Zmierz się z programowaniem

Mirosław Bareja

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej i umiesz programować w Pythonie lub C++, zapraszam do minikonkursu. Jeśli dodatkowo zamierzasz przyjść do naszego liceum, możesz mieć dodatkową korzyść :)

Chodzisz do szkoły podstawowej w powiecie mińskim - zapraszam do zabawy.

Nasz minikonkurs jest hostowany na serwisie Szkopuł (https://szkopul.edu.pl). Jeśli nie masz tam jeszcze konta, załóż je, a następnie dołącz do konkursu klikając ten link: https://szkopul.edu.pl/c/2024-rozgrzewka/join/0N7ntb72BuUo-es6vpC_nPfC/

Masz do rozwiązania sześć zadań programistycznych o różnym stopniu trudności - za każde możesz dostać do 100 punktów (są sprawdzane automatycznie - oceniana jest poprawność odpowiedzi generowanych przez program oraz wydajność zastosowanego algorytmu).

Rozwiązania można przesyłać do piątku 26 kwietnia 2024, do godziny 12:00.

A teraz o korzyści dla tych, którzy od września 2024 staną się uczniami naszego liceum: jeśli ktoś z Was zdobędzie co najmniej 200 punktów, na pierwszych zajęciach informatyki w liceum otrzymuje ocenę 6 za pracę dodatkową. Czy nie będzie miło tak zaczynać? :)

PS. Przy okazji zapraszam na kółko informatyczne...

konkursy/olimpiady, koła zainteresowań, Szkoła licealna, Szkoła podstawowa