1,5% - wyposażenie szkoły, remont schodów, pomoc uczniom

ks. Ryszard Woźniak

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".

Jan Paweł II

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Przyjaciele szkół salezjańskich w Mińsku Mazowieckim, pragniemy Państwa gorąco zachęcić do przekazania 1,5% podatku dochodowego za rok 2022 na rzecz naszych szkół. Nasze szkoły współpracują z Fundacją Nauki i Wychowania, która została powołana przez Salezjanów w celu wsparcia działań edukacyjnych Szkół Salezjańskich. W związku z tym mamy coroczną szansę, aby wesprzeć działalność naszych szkół i włączyć w to także przyjaciół i znajomych. Zebrane fundusze w tym roku szkolnym zostaną przekazane na remont schodów wejściowych do budynku "A".

Jeżeli Państwo uznają za stosowne przekazanie części swojego podatku na rzecz naszych szkół salezjańskich w Mińsku Mazowieckim, podajemy niezbędne dane do wpisania w deklaracji:

Fundacja Nauki i Wychowania
Nr KRS 0000070179
Wyliczona kwota 1,5% podatku

Aby wpłata trafiła do szkół w Mińsku Mazowieckim, w polu „informacje uzupełniające” wpisujemy „Mińsk Mazowiecki”. Ponadto w rubryce „informacje uzupełniające” można także zaznaczyć prawo do przekazania swoich danych osobowych fundacji, dzięki temu będzie można sprawdzić, czy wpłata została dokonana.

Z wyrazami wdzięczności za dotychczasową pomoc

Szkoła licealna, Szkoła podstawowa