- 25 741 06 00
- szkoly@salezjanieminsk.pl
Plan lekcji (IV A LO)
Lekcja | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|---|
1. 7.55 - 8.40 |
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
|
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
|
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
|
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
|
|
2. 8.55 - 9.40 |
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
|
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
|
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
|
Wychowanie fizyczne
mgr Elżbieta Zagórska
Wychowanie fizyczne
mgr Marek Czyżowski
|
|
3. 9.50 - 10.35 |
Historia (p)
mgr Michał Maguza
|
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
|
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
|
Historia (p)
mgr Michał Maguza
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
|
Język niemiecki
mgr Ewa Tkaczyk-Ośko
Język niemiecki
mgr Joanna Muller
|
4. 10.45 - 11.30 |
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
|
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
|
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
|
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
|
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
|
5. 11.50 - 12.35 |
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
|
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
|
Wychowanie fiz. (taniec)
mgr Ewelina Kaska-Łobodowska
|
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
Język polski (p)
mgr Wioletta Augustyniak
|
Godzina wychowawcza
mgr Barbara Reda
|
6. 12.55 - 13.40 |
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
|
Język angielski
mgr Monika Senktas
Język angielski
mgr Barbara Reda
|
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
|
Religia
ks. mgr Grzegorz Borysiak
|
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Matematyka (p)
mgr Sławomir Dziugieł
|
7. 13.45 - 14.30 |
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
|
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
Chemia (r)
mgr Teresa Baranowska
|
Matematyka (r)
mgr Janina Kożuchowska
Biologia (r)
mgr Jolanta Miąsek
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
|
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
|
Język polski (r)
mgr Diana Gajc-Piątkowska
|
8. 14.35 - 15.20 |
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
|
Fizyka (r)
mgr Teresa Królak
|
|||
9. 15.25 - 16.10 |
Historia (r)
mgr Beata Wąsowska
|