Integracja integracyjna;)

Niby taka zwykła wycieczka…

W dniach 7-9 września nasza klasa 1a LO z wychowawcami: panią Teresą Baranowską oraz księdzem Dariuszem Mikołajczykiem wyruszyła na wycieczkę integracyjną do Ośrodka Salezjańskiego "Kaczory".
Pierwszego dnia odwiedziliśmy Grunwald, gdzie przewodniczka, opowiadając historię, oprowadziła nas po słynnym miejscu bitwy. Po przyjeździe do ośrodka, korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na popołudniowy spacer po jeziorze rowerkami wodnymi. Po kolacji mieliśmy okazję poznać się lepiej dzięki grom i zabawom integracyjnym.
Drugiego dnia po śniadaniu pojechaliśmy do potwierdzonego przez papieża miejsca objawień Matki Boskiej w Gietrzwałdzie. Tam wysłuchaliśmy historii tego cudownego miejsca, uczestniczyliśmy we Mszy świętej. Na zakończenie modliliśmy się w miejscu objawień i ks Darek pobłogosławił nas indywidualnie. Po obiedzie po raz kolejny udaliśmy się na rowerki wodne, tym razem załogi już były w innym składzie:) W ramach kolacji niespodzianka -chłopcy wraz z Księdzem Darkiem rozpalili ognisko i upiekli kiełbaski, ser i warzywne szaszłyki autorstwa pani Teresy.
Trzeciego deszczowego i zimnego dnia przedpołudnie spędziliśmy w świetlicy, poznając historię i tradycje szkoły oraz, już zintegrowani, wybraliśmy samorząd klasowy. Następnie sprzątaliśmy domki a niektórzy z Panią Teresą zbierali grzyby. Po obiedzie i serdecznych podziękowaniach za gościnę, wyruszyliśmy w drogę powrotną do Mińska Mazowieckiego.
Klaudia

Niby taka zwykła wycieczka…

Myślę, że gdyby nie ta wycieczka nie zintegrowałabym się zarówno z nowymi, jak i starymi osobami, które mam w klasie.
Asia

Na Kaczorach było przecudownie! Świetna atmosfera, cudowne miejsce i przede wszystkim wspaniali ludzie.
Amelka

Dobrze spędzone 3 dni, miła atmosfera i fajni ludzie.
Sebastian

Świetna zabawa i atmosfera towarzyszyły mi przez całą wycieczkę, nawet pomimo brzydkiej pogody ostatniego dnia bardzo mi się podobało. Cieszę się, że mogłam lepiej zapoznać się oraz zintegrować z osobami z naszej klasy.
Wiktoria

Na wyjeździe było fantastycznie, poznaliśmy siebie nawzajem, milo spędziliśmy czas i świetnie się bawiliśmy.
Gabrysia

Bardzo mi się podobało, mieliśmy okazję lepiej się poznać i spędzić ze sobą czas.
Kasia

W otoczeniu mazurskiej przyrody mieliśmy okazję poznać się bliżej i nawiązać nowe znajomości.
Igor

Wycieczka bardzo mi się podobała, uważam, że był to świetny sposób na integrację klasy.
Łukasz

Na wycieczce szkolnej było naprawdę świetnie. Razem w klasie mogliśmy się bardziej poznać i zintegrować. Przez te 3 dni spędziłam bardzo miło czas z moimi kolegami i koleżankami z klasy:)
Bogna

Wycieczka była bardzo fajna. Cała klasa się zintegrowała, zapoznała. Sama atmosfera tego miejsca była bardzo przyjemna. Mnie się bardzo podobało.
Weronika

Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Faktycznie zintegrowałem się z nową klasą i bardzo milo spędziłem te trzy dni.
Paweł

Cieszymy się, że wszyscy (100%) pojechaliście, że już stworzyliście wspaniały zespół. Dziękujemy za waszą radość, uśmiechy i za to, że wcale się nie zmęczyliśmy;)
Wychowawcy

Szkoła licealna, turystyka, wycieczki